Image
14.04.2018 / 16:33 Okunma Sayısı: 273

26. İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANLAR KONSEYİ (İLDEK) TOPLANTISI YAPILDI

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Adana İl Müdürlüğünün de paydaş olarak katıldığı, 26. İletişim Fakültesi Dekanlar Konseyi (İLDEK) Toplantısı açılışı, Çukurova Üniversitesi Balcalı Yerleşkesi Akif Kansu Salonu'nda yapıldı.
Ç.Ü. İletişim Fakültesi dekanı Prof.Dr. Hatice Çubukçu, İldek Konsey Başkanı Prof.Dr. Aysel Aziz, Ç.Ü. Rektörü Prof.Dr. Mustafa Kibar'ın Açılış Konuşmasını Yaptığı Toplantıya, Başbakanlık Basın Yayın Ve Enformasyon Adana İl Müdürü Mustafa Keleş, Rtük Başkanı Prof.Dr. İlhan Yerlikaya'nın yanı sıra, Türkiye’deki iletişim fakülteleri dekanları, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bulunan fakülte dekanları ile Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi'nden dekanları, Kamu Kurum ve Kuruluşlarından birçok misafir katıldı.
12-13 Nisan tarihlerinde yapılan toplantıda, davetli misafirlerin de konuşmaları akabinde ikinci gün "İletişim fakültelerinin akreditasyonu" konulu tüm gün çalıştay gerçekleştirildi.
Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'nce 7 dilde bastırılan "Zeytin Dalı Harekatına Karşı Terör Örgütü Mensupları ve Yandaşları Tarafından Sosyal Medyada Yürütülen Dezenformasyon Faaliyetlerine Karşı Tuzağa Düşme" konulu broşürler davetlilere dağıtılarak konuyla ilgili bilgilenmeleri sağlandı.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR