Image
14.03.2019 / 09:37 Okunma Sayısı: 421

ALİ KARACA: MEYDAN MAHALLESİ HİZMETE DOYACAK

Ak Parti Samandağ Belediye Meclis Üyesi Adayı Ali Karaca adaylığı ve projeleri ile ilgili açıklama yaptı.
“İyi Hizmet Meydan Mahallesi’nin Hakkıdır” sloganı ile yola çıktığını belirten Belediye Meclis Üyesi Adayı Ali Karaca, açıklamasında “Halkımızla sıcak ilişkiler kurmayı hedefledim. Mahallemizin birçok eksikliği mevcut onları halletmeye çalışmamız lazım ama hala hali hazırda birçok eksikliklerimizin olduğunu söyleyebilirim. İyi Hizmet Meydan Mahallesinin Hakkıdır sloganı ile çıktığım Meclis Üyesi Adaylığımda Ben, klasik hizmetlerin yanı sıra önemli ilklere imza atmak ve toplumsal kaynaşmanın sağlandığı bir mahalle oluşturmak için aday oldum. Bu inançla; hızlı bir kentleşme yaşayan ülkemizde, kentte ve kent yaşamında karşılaşılan sorunlar her geçen gün artmaktadır. Sorunlara çözüm aranmasında, kentlinin kent yönetimi ve kent yönetiminin de kentli hakkında bilgilenme, anlayış ve dayanışma geliştirmeleri için gerekli olan karşılıklı etkileşim ortamlarının yaratılması, kentlinin karar alma süreçlerine aktif katılımının sağlanması önemli ve önceliklidir şimdilik açıkladığım Bir Kısım projem ile mahallemin hizmetinde olacağım.
1- İhtiyaci binamızı yapacak ve bu binada “İstek ve Öneri” hattını kuracak acil sorunlarınızın çözümü için uğraşacağım
2- Engelli vatandaşlarımızı engelleyen tüm sorunların çözümünde yanlarında olacağım
3-Devlet kurumları ile ilgili her türlü sorunlarınızın takipçisi ve çözümleyicisi olmaya gayret göstereceğim
4-Bizlerin geleceği olan çocuklarımızın bedensel ve ruhsal gelişimleri için hazine arazilerine oyun parkları kuracağız
5-Sahillerimizde organik ulaşıma teşvik için bisiklet yollarının kurulması için çalışacağım
6- Sahillerimizi plajı ile güvenli şekilde tertemiz olarak yüzülebilir duruma getirmek için her türlü özveriyi göstereceğiz.
7-Mahallemizin gençlerine İŞ-KUR aracılığı ile istihdam sağlanacak
8-Tüm bu söz verdiklerimizi gerçekleştirmek için başta belediye yönetimi olmak üzere tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile yakın işbirliği içinde çalışacağız.
Mahallemizin her şeyden önce insanların işsiz, yoksul, aç kalmadığı, kendisi için zaman ayırabildiği, iş dışındaki zamanlarını değerlendirebilmesi için uygun mekânların oluşturulduğu, çağdaş yaşam standartlarının tesis edildiği bir yer olması için her imkanı sağlamak boynumun borcudur.” ifadelerine yer verdi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

83.175 kişidir.