Image
05.02.2018 / 09:30 Okunma Sayısı: 822

ANKA KUŞ EVİ’NDEN KUŞ SEVENLERE MÜJDE

Farklı türlerde kuş beslemek isteyen kuş sevenler için Anka Kuş Evi, Cennet ve Sevda papağanlarını türlerine kattı.
Anka Kuş Evi Sahibi Ensar Dağ, yavru papağanları Samandağlı kuş severlerin beğenisine sunduklarını belirtti.
Dağ “Samandağlı kuş severlerin talepleri doğrultusunda bu eğitilebilir papağan türlerini getirdik. Bu türlerin ayrıca oyuncu özellikleri vardır.
Hem konuşabilen hem de oyun seven türlerdir. Kuş Evinde diğer türlerle birlikte zengin bir kuş çeşidi yapmaya çalışıyoruz. Cennet ve Sevda papağanı
kafesinden yemine hatta bakımları ve sağlık durumlarıyla ilgileniyoruz. Kuş evimizde haftada 2 kez anlaşmalı olduğumuz veteriner hekim tarafından sağlıkları kontrol edilmektedir. Kuş evimiz İl Tarım Müdürlüğünden, Belediyeden ruhsatlıdır. Eğitim sertifikalarımız mevcuttur. Kuş türlerinin yanı sıra evimizde akvaryum çeşitleri de mevcuttur. Akvaryum balığı olarak Ciklet, Japon, Lepistes, Taçkuyruk, Beta, Vatoz, Sarı Prenses ve diğer çeşitlerimiz mevcuttur. Kuş ve balık yemlerinin yanında kedi- köpek tasmaları ve mamaları bulunmaktadır. Anka Kuş Evi bu işi ticaretten öte kuş sevgisini yaymak, türlerini tanıtmak ve uygun fiyatlarla sunmak amacıyla hareket etmektedir. Kuşları, balıkları vatandaşa verirken en ince ayrıntısına kadar bilgilendirmekteyiz. Papağan eğitiminde de yardımcı oluyoruz. Ayrıca yazın tatile giden müşterilerimizin kuşlarını alıp, tatilden dönene kadar bakarak onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. . Kuş almak isteyenlere özellikle hangi türünü beslemek istediklerini soruyor ona göre en iyi şekilde yönlendiriyoruz. Satış sonrası hizmetlerimiz de devam ediyor.” dedi.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR