Image
14.03.2018 / 10:15 Okunma Sayısı: 386

BAŞKAN NEHİR:YAŞAM HAKKI KUTSALDIR, SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Pazartesi gece saatlerinde 75.yıl parkı yakınlarında polis tarafından yaralanarak Samandağ devlet hastanesine kaldırılan ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden Güven Oğurel (Kahıloğlulları)’in ölümü ilçede büyük üzüntü yarattı.
Üzücü hadise ile ilgili açıklama yapan Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir:” Dün akşam saatlerinde ilçemizde üzücü bir hadise yaşanmıştır.
Güven Oğurol (Kahil) adlı gencimiz polis tarafından
silahla yaralanmış ve hastanede hayatını kaybetmiştir. Bu üzücü olay ilçemizde infiale yol açmış, üzüntüyle karşılanmıştır. Dün gece geç saatlerde yetkililerle yaptığımız görüşmede olayın hangi şartlarda oluştuğu hususunda çevredeki güvenlik kameralarının incelendiği, olayın aydınlatılması için çalışmaların sürdürüldüğü ifade edilmiş, sorumlu polis memurunun gözaltına alındığı, sorumlu polis memuru için adalet sürecinin işletildiği belirtilmiştir. Her vatandaşımızın can güvenliği, yaşam hakkı kutsaldır. Böylesi üzücü olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyor, bu sürecin takipçisi olacağımızı ifade ediyoruz. Güven Oğurel’e (Kahıloğulları) Allah’tan Rahmet, Ailesine ve Samandağ halkına başsağlığı dileriz. “ifadelerine yer verdi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

51.051 kişidir.