Image
13.03.2018 / 10:10 Okunma Sayısı: 344

Başkan Yardımcısı Yıldız: Çalışmalarımız devam ediyor

Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından çalışmalar Tekebaşı, Deniz, Kurtderesi Mahalleleri ve Deniz- Çevlik Arası yolda sürüyor.
Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçe genelinde bozuk yol bırakmamak adına çalışmalarını gerçekleştiriyor. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile gerçekleşen çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yol yapım, onarım ve genişletme çalışmalarına devam ediyor.
Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız tarafından yapılan açıklamada; “Mevsim şartlarının müsaade ettiği şartlar dâhilinde çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Fen İşleri ekiplerimiz, ilçe genelinde yol çalışmalarını en kısa sürede bitirilerek halkımızın hizmetine sunma adına gayretli çalışmalarını sürdürülüyor." dedi.
Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından yapılan çalışmalar:Deniz – Çevlik arasındaki yolda parke onarım çalışması devam ediyor. Tekebaşı Mahallesi 125.Sokak’ta temizlik ve parke. Kurtderesi Mahallesi Çifte Kastal Caddesi’ne bağlanan ara sokakta silindir çalışması ve parkeye hazırlık çalışması yapılıyor. Deniz Mahallesi’nde malzeme serme çalışması yapıldı.

 

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR