Image
09.07.2019 / 09:43 Okunma Sayısı: 270

BENSA GROUP’TAN SAMANDAĞSPOR’A DESTEK

Bensa Şirketler Grubu Sahibi Oğuzhan Sahillioğulları Samandağspor'a forma desteğinde bulundu.
Oğuzhan Sahillioğulları, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ”Samandağspor' un süper amatörde, U-19 ve U-17 kategorilerinde yaptığı başarıları görmezden gelemezdim.
Altyapısında 400 sporcu olan  ve eğitimci kadrosuyla bizi gururlandırdığı için desteğimi sundum ve bundan sonra da desteğim devam edecek. İşyerim Antakya’da. Antakya'daki çevremizde Samandağspor'un başarıları, yönetiminin sevilmesinden ve Samandağ’ı iyi tanıtmasından şahsım adına mutluluk duyuyorum.
Samandağspor’un alt yapısı ve yöneticilerin deneyimi sadece BAL Ligini değil 3. Lige hazırdır diye düşünüyorum. Artık 3. Lig’de Samandağspor fırtınası estirmenin vakti gelmiştir. Bu yolda Samandağlı iş adamlarını ve Samandağspor sevdalılarını bu 3.Lig yolunda destek olmalarını temenni ediyorum.” dedi ve üstüne düşen görevden kaçmayacağını belirtti.
Bu konuda görüşlerini aldığımız Samandağspor Kulüp Başkanı Yusuf Yatkın “Samandağspor Hatay’ın en iyi altyapısına sahiptir. Samandağ’ın gençlerini düşünen ve her zaman maddi ve manevi anlamda yanımızda olan Bensa şirketler sahibi Oğuzhan Sahillioğulları’ na desteğinden dolayı teşekkür ederim. Samandağspor her kategoride şampiyonluğun en büyük adayıdır. Bu şampiyonluklar Oğuzhan arkadaşımız gibi değerli ve duyarlı iş adamlarımız sayesinde olmaktadır. Samandağlı iş adamlarımızın daha duyarlı olmalarını temenni ediyoruz.” dedi.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

103.801 kişidir.