Image
17.04.2018 / 09:39 Okunma Sayısı: 412

BİZİM EV’ DEN ANLAMLI ÖDÜL

İlçemizde yemek sektöründe hizmet veren Bizim Ev Yemekleri, sanal ortamda takipçileri olan Samandağ Berber Esnaflarından Murat Döner’i duyarlılığından dolayı ödüllendirdi.
Bizim Ev Yemekleri sahibi Ali Nehir konu ile ilgili yaptığı açıklamada işletmemize gelen müşteri ve dostlarımızın yanı sıra sanal ortamda da bizleri önemli bir kitle takip etmektedir. Bu konuda bizi çok iyi takip eden ve bunu yaptığı yorum ve önerilerle kanıtlayan ilçemiz esnaflarından Berber Murat Döner’ i kutluyoruz. Bu öneriler ve görüşler işletmemizin gelişmesine ve kalitesini arttırmasına katkı sunmaktadır.
Bu duyarlılığından dolayı kendilerine günün anısına naçizane bir hediyeyi takdim ediyoruz. Murat Döner gibi duyarlı esnaf ve dostlarımızın artmasını temenni ediyoruz.” dedi.
Bu nazik davranışlarından dolayı bizim Ev Yemeklerine teşekkür ettiğini belirten murat döner “ Prensipli, ve dürüst çalışan bizim ev yemekleri işletmesine bir katkımız olmuşsa bu bizi mutlu etmiştir. İlçemizdeki esnafın fikir olarak veya daha farklı şekilde dayanışma içerisinde olmasını çok önemsiyorum. Bu anlamlı hediye için teşekkür ediyorum.” dedi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

67.239 kişidir.