Image
17.04.2018 / 09:44 Okunma Sayısı: 361

Boran Bisiklet Kulübü’nden Kaymakam Kütük’e Ziyaret

Samandağ Boran Bisiklet Kulübü’nden Kaymakam Kütük’e ziyaret gerçekleştirildi.
Samandağ Boran Bisiklet Kulübü Başkanı Özlem Fırıncıoğulları Berrak ziyaretin içeriği ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.
“Samandağ ilçemize yeni atanan kaymakamız Sayın Murat Kütük’e Kızılay Onursal Üyesi ve Yazar Uzm.inş.Müh. Habip Yapar ile Amerikan Kültür Dil Kursu Müdiresi Sosyolog Songül Fırıncıoğulları Nural ve Bisiklet Kulübü Başkan Yardımcımız Sibel Çivi ile beraber nezaket ziyaretinde bulunarak ilçemize atanması münasebetiyle kendisini kutlayarak başarı dileklerinde bulunduk.
Muhterem Kaymakamımız Sayın Murat Kütük’ün İlçemize atanmasının üzerinden henüz çok kısa bir süre geçmiş olmasına karşın İlçemizin Sorunları ve Çözüm yolları Konusunda Fazlasıyla İlgili ve bilgili olması bizleri oldukça mutlu etti.
Sayın Kaymakamımıza yaptığımız ziyarette 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle 22 Nisan 2018 saat 09,30 da düzenleyeceğimiz ve Çıkış Noktası Sıdıka Bedia Kara ilk öğretim okulu olan “İlk Ve Ortaokul Öğrencilerine Yönelik” Düzenleyeceğimiz Mini Bisiklet Turu Etkinliğini Konusunda Görüşlerini Alma Fırsatı Bulduk.
Kaymakamımızın Spor’a ve özellikle Bisiklet Sporuna olan bilgi ve ilgisi bizi oldukça memnun etti.
22 Nisan 2018 Saat 09.30 daki Bisiklet turu etkinliğinde Başta Çocuk ve Gençlerimiz olmak üzere buluşmak üzere Bütün Halkımıza sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.”

 

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

67.243 kişidir.