Image
02.04.2018 / 09:46 Okunma Sayısı: 311

Çalışmalar, Deniz, Meydan, Ataköy, Uzunbağ, Sutaşı mahallelerinde yoğunlaştı

Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri geçtiğimiz hafta çalışmalarını Meydan, Ataköy, Uzunbağ, Sutaşı mahallelerinde yoğunlaştırdı, Deniz – Çevlik arasında sahilde kum temizleme çalışması da yapıldı.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları doğrultusunda Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde vatandaşların yol ihtiyaçlarını gidermek amacıyla yürüttüğü çalışmalar kapsamında bazı mahallelerde çalışmalarını tamamlarken, birçok mahallede ise stabilize yol yapım çalışmalarını devam ettiriyor.
Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, bütün mahallelerde yol yapım çalışmalarını, hummalı bir şekilde sürdürüyor. Parke döşeme, stabilize yol yapımı ve yeni yol açma çalışmalarını program dahilinde yürüten Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarını bir bir tamamlayarak, yeni yolları Samandağ halkının hizmetine sunuyor.
Yapılan çalışmalar ile ilgili açıklama yapan Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Ali Bulut yapıtığıaçıklamada; “ Belediye Başkanımız sayın Mithat Nehir’in talimatları ile ilçe genelinde çalışmalarımız devam ediyor. Fen İşleri ekiplerimizce bugün itibarı ile Meydan Mahallesi, Ataköy Mahallesi ve Uzunbağ Mahallelerinde çalışmalarımız devam ediyor. Sutaşı Mahallesi’nde tesviye çalışması yapılıyor. Deniz – Çevlik arasında sahilde kum temizleme çalışması yapıldı. Vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek.”dedi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR