Image
11.06.2019 / 09:27 Okunma Sayısı: 380

Çevre haftasında “Bir çöp de sen topla” etkinliği

Samandağ Boran Bisiklet Kulübü Derneği ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığıyla birlikte düzenlenen Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında yapılacak Bisiklet Turu Etkinliği 11 Haziran Salı Günü (Bugün) Saat 18:00’da başlayacak.
Katılımcıların  Sıdıka Bedia Kara İlkokulu önünden hareket edeceği bildirildi.
Büyükşehir Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ahmet Dolgun ve Samandağ Boran Bisiklet Kulübü Derneği Başkanı Özlem Fırıncıoğulları “ Temiz çevre bilinci oluşturmak amacıyla “Bir çöp de sen topla” etkinliğimizi bugün gerçekleştireceğiz.
Çevre Haftası kapsamında düzenlediğimiz bisiklet turuna Bugün Saat 18:00’da Sıdıka Bedia Kara İlkokulu önünde toplanıp Deniz sahiline doğru hareket edeceğiz. Bisiklet kullanamayanlar bizi araçlarla takip edecektir. Deniz sahilinde yaklaşık 15 dakikalık sahil temizliğinden sonra simit, ayran ve su ikramımız olacaktır.
Bu etkinliğe tüm çevreci gönüllüleri bekliyoruz. Bisiklet sürücülerinin kask takması zorunlu olup, Bisiklet kiralamak isteyenler 0534 623 09 22 ve 0 532 235 78 28 nolu telefonlardan bize olaşabilirler. Etkinlik sonunda çevrecilerle birlikte tekrar Sıdıka Bedia İlkokulu önüne gelinecektir. ” ifadelerine yer verdiler.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

92.093 kişidir.