Image
14.04.2018 / 16:27 Okunma Sayısı: 356

CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU BU GÜN ANTAKYA’DA

Bu Gün 42 Mahalleden Araçlar Kaldırıldı.
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu; Hatay Büyükşehir Belediyesi ile Defne, Samandağ ve Arsuz Belediyelerinin tamamlanan bazı tesislerini hizmete açmak üzere bu gün saat 16:30’da Antakya Cumhuriyet Alanı’nda (köprübaşında) halka hitap edecek.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımı ile gerçekleştirecek İlçe projelerin toplu açılış törenine herkesi davet etti.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir “ Kentimizde yıllardır çözüme kavuşmayan sorunları akılcı bir şekilde çözüme kavuşturmayı hedefleyerek hizmetler ürettik.
Bu hedefle; bir çok bürokratik,siyasi ,ekonomik, engele,soruna ,imkansızlığa rağmen inanarak çalıştık ve başardık. İşçimizle, memurumuzla,yönetim kadromuzla ,halkımızla beraber yol adlık. Hayal denilen, imkansız denilen bir çok projeyi, hizmeti, hayata geçirerek halkımızla gönül köprüleri kurduk.Sözümüzü tuttuk, yapamayacağımız işin sözünü hiçbir zaman vermedik.Doğaya ve kentimizin dokusuna sahip çıkacak projeler ürettik, çocuklarımız ve kadınlarımız,toplumun tüm kesimlerine yönelik , 7’den 70’e bütün vatandaşlarımız için yeni alanlar yarattık. Halkımızın, kentimizin kullanımına kazandırdığımız yaşam alanlarını,tesislerimizi, projelerimizi CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla açıyoruz.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun 14 Nisan 2018 Cumartesi (bu gün) Antakya Köprü başında saat 16:30’da Hatay Büyükşehir ,Samandağ, Defne, Arsuz Belediyelerimizin yapmış olduğu hizmetlerinin açılış törenlerini gerçekleştirmek üzere yapacağımız mitingimize bütün halkımızın katılarak coşkumuzu ve mutluluğumuzu paylaşmasını bekliyoruz.” dedi.
CHP İl Başkanı Mullaoğlu, bu gün saat 16.30’daki mitingde Samandağ, Arsuz ile Defne ve Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerin açılışını gerçekleştirecekleri bilgisini verirken şu mesajı yayınladı:
“Binlerce yıldır onlarca medeniyetin kaynaştığı ve kardeş olduğu bu topraklardan bütün dünyaya ‘BARIŞ’ diye haykıracağız. Sesimizin birbirine karışarak çok güçlü bir şekilde çıkması için, barışın ne olduğunu en iyi bilen bütün Hatay halkını mitingimize bekliyoruz.”
Bu Gün Saat 15:00’da 42 Mahalleden Araçlar Kaldırılacak
Kılıçdaroğlu'nun katılacağı açılış programı kapsamında Samandağ ilçesinin 42 mahallesinden tören alana gitmek isteyen vatandaşlar için araç kaldırılacağı belirtildi. Araçlar, bu gün saat 15.00’ten itibaren mahallelerin merkezi noktalarından hareket edeceği kaydedildi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

67.250 kişidir.