Image
14.03.2019 / 09:35 Okunma Sayısı: 301

ÇİĞDEDE MAHALLESİ MUHTAR ADAYI TUNCAY SAHİLLİOĞULLARI’NDAN AÇIKLAMA

İlçemiz Çiğdede Mahallesi Muhtar Adayı Tuncay Sahillioğulları, adaylığıyla ilgili açıklama yaptı.
Sahillioğulları, açıklamasında “Değerli Çiğdede Mahallemin güzel halkı önümüzdeki yerel seçimlerde muhtar adaylığımı açıklama sebebim, mahallemin 20 yıldır hizmetlerden ve yardımlardan yoksun olmasıdır.
Yaklaşık iki yıldır girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmadık. Halkımdan duyduğum sıkıntıları, şikayetleri görmezden gelemezdik. Çiğdede Mahallesi’nin şu makus kaderini değiştirmek benim ve üyelerimin boyun borcudur. Sizlerle birlikte el ele verip yardımlardan ve hizmetlerden eksiksiz hale getireceğiz. Maddi sıkıntı çeken öğrencilerimize burs, ihtiyarlarımıza yeşil alan, çocuklarımıza oyun parkları gençlere sosyal aktivite olarak spor alanları, mahalledeki cenazelere taziye yerleri kazandırıp örnek mahalle haline getireceğiz. Muhtarlık sadece mühür taşımaktan ibaret değildir, muhtarlık işi gönül işi hizmet işi. Size hizmet hakka hizmet arzusuyla bu göreve talibiz çünkü biz mahallemize sevdalıyız.
20 yıldır muhtarlık koltuğuna yapışanlar hala kapı kapı dolaşıp yalvararak ne olur bir dönem daha oyunuzu verin emekli olayım diyenler mahallede yaptıkları yardımları nerede? Kazandırdıkları hizmetler nerede? Kendi kurdukları işlerinden emekli olamayanlar mahalle halkından emekli olayım diye oy istiyorlar. Her muhtar olana 25 yıl emekli olana kadar yetki mi verilir. Birilerine değişim şart diyeceksin sıra kendilerine gelince ne olur bir dönem daha.
Sevgili mahallelim gelin hep birlikte Çiğdede Mahallesi’ni yönetelim her şey sizlerle güzel olacak saygılarımla.” ifadelerine yer verdi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

83.155 kişidir.