Image
14.05.2019 / 09:25 Okunma Sayısı: 218

EKİN OKULLARI’NDAN ANNELER GÜNÜNDE ÖRNEK DAVRANIŞ

İlçemiz eğitim kurumlarından Ekin Okulları “Anneler Günü” dolayısıyla düzenlediği etkinlikte örnek bir davranış sergiledi.
Ekin Okulları, genç yaşta hayatlarını kaybeden öğrencileri Buket Yıldız ve Ali Baytar’ ın annelerini ziyaret ederek anneler gününü kutladı. Ziyaret Ekin Okulları Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul Müdürü Senem Filazi Tari, Okul Rehber Öğretmeni Berna Özdemir ve öğrenciler tarafından gerçekleştirildi.
Ekin Okulları Yönetim Kurulu adına Yıldız Kuzu gerçekleştirdikleri ziyaretle ilgili yaptığı
açıklamada “Ekin Okulları olarak “Anneler Günü” etkinliklerimiz kapsamında genç yaşta, hayatlarının baharında umudu yeşertmeye çalışırken hayata gözlerini yuman öğrencilerimiz Buket Yıldız ve Ali Baytar’ın annelerini ziyaret ettik. Susmanın yalnızlığın anadili olduğu bir ortamda acıları paylaşmak, acılı ve yorgun annelerimizin çorak kalplerine umut yeşerttik. Sosyal sorumluluk projelerinde en önde olmayı ilke edinen Ekin Okulları Ukrayna’da Tıp eğitimi alırken vahşice katledilen Ekin Lisesi Mezunu Buket Yıldız ve amansız bir hastalık sonucunda kaybettiğimiz Ali Baytar’ın annelerini ziyaret ettik. Bu vesileyle bütün annelerimizin Anneler Gününü kutluyoruz.” ifadelerine yer verdi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

83.157 kişidir.