Image
09.02.2018 / 09:49 Okunma Sayısı: 427

İlçe genelinde ark ve cadde temizliği ve ilaçlama yapılıyor

Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çalışmalarına Devam Ediyor
Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelinde ark ve cadde temizliğine devam ederken, ilaçlama, çöp konteynırı değiştirme çalışmaların yapıldığı belirtildi.
Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Samandağ Belediye Başkanımız Sayın Mithat Nehir’in talimatları ile Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından daha temiz ve sağlıklı bir çevre için ilçe genelinde çalışmalarımız devam ediyor.
İlçe genelinde ark ve cadde temizliği yapılıyorken, ilaçlama, çöp konteynırı değiştirme gibi çalışmaların yanı sıra ark ve cadde temizliğini de hızlandırdık.
Samandağ’ın 42 mahallesinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz tarafından son olarak Meydan Mahallesinde ark ve cadde temizliği yapıldı.
Deniz Mahallesi ve Kurtderesi Mahallelerinde ara caddelerde temizlik çalışması yapıldı. Gelen talepler üzerine bütün mahallelerde atık çöp, moloz ve çalı çırpı temizliği yapılıyor.
İlçe genelinde eskimiş çöp konteynırlarının değişimi ve çöp bidonu dağıtımımız devam ediyor. Ayrıca mevsimsel koşullardan ötürü okul, ev ve resmi kurumlarda biriken kömür külleri toplanıyor. Bu çalışmalar ile vatandaşlarımıza daha temiz, daha hijyenik ve daha sağlıklı koşullarda yaşama fırsatı sunuyoruz. Daha temiz ve sağlıklı bir Samandağ için çalışmalarımız devam edecek.” İfadelerine yer verdi.

 

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR