Image
12.02.2018 / 09:32 Okunma Sayısı: 437

İTALY PİZZA TÖRENLE AÇILDI

İlçemiz Cumhuriyet Mahallesi Jan- Suphi Beyluni Lisesi yolu üzeri Mendi Sofrası yanında bulunan İtaly Cıty Pizza Salonu Cumartesi günü görkemli bir törenle hizmete girdi.
Recai Doğru’ya ait olan ve 3 salonu bulunan İtaly City Pizza’nın açılış törenine, Belediye Başkanı Mithat Nehir, CHP ilçe Başkanı Turgay Abacı,
yönetim kurulu üyeleri, Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Sait Kahiloğulları, Bakkallar Odası Başkanı Necdet Arslan, Muhtarlar Derneği Başkanı Mahir Cebburoğlu, Çöğürlü Mahallesi Muhtarı Mehmet Doğru, Zabıta Müdürü Önder Şimşek ve çok sayıda lişi katıldı. açılışta konuşan Belediye Başkanı Mithat Nehir, girişimci Recai Doğru’yu kutladığını belirterek, değişik sektörlerin açılması Samandağ’ın ekonomisine katkı sunacağını belirtti. Nehir, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. İtaly City Pizza sahibi Recai Doğru “ Açılışımıza teşrif eden herkese çok teşekkür ediyorum. Bu sektörde 20 yıllık yurt içi ve yurt dışı deneyimimizi nezih ve herkesin rahatlıkla oturabileceği 3 katlı yeni mekanımızla birleştirerek Samandağ halkına en iyi ve en kaliteli hizmeti sunacağız. Mekanımızda, değerli müşterilerimizin aileleriyle birlikte rahat etmesini sağlamak amacıyla çocuklar için parkımız mevcuttur. İtaly City Pizza’da özel pizza hamuruyla ve özel mozarella peyniriyle Samandağ’da bu alanda bir fark yaratmak amacıyla hizmete giriyoruz. Menümüz de pizza çeşitleri, kudu, hamburger, tost (yerli sucuklu), cips, kumpir, taze sıkılmış meyve suları, soğuk ve sıcak içecekler, çocuk ve öğrenci menümüz, paket servisimizle hizmetteyiz.” Dedi.
Açılışın ardından Bizim Ev Yemekleri ve Organizasyon tarafından hazırlanan ikramlar sunuldu.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR