Image
14.09.2018 / 12:43 Okunma Sayısı: 219

KARDELEN SAKİNLERİNDEN BAŞKAN NEHİR’E TEŞEKKÜR

Mağaracık mahallesi Kardelen Sokak’ta yol düzenleme, parke yol kaplama çalışmaları dolayısıyla sokak sakinleri Belediye Başkanı Mithat Nehir’ e teşekkür etti.
Mahalle sakinlerinden Mehmet Yaprak açıklamasında ”Bu çalışmadan çok memnunuz. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e ve emeği geçen
herkese teşekkür ederim.“ ifadelerine yer verdi. Yapılan çalışmalarla ilgili Başkan Nehir yaptığı açıklamada “Samandağ Belediyesi olarak görev ve sorumluluk alanımız içerisinde bulunan tüm mahallelerimize hizmet götürmek için var gücümüzle çalıştık. Ekiplerimiz yoğun bir mesai harcadılar. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için başladığımız çalışmaları en kısa sürede tamamlayıp hizmete açtık. Merkez mahallelerimizden en uzak köylerimize kadar ulaştık, yatırım yaptık. Geçen 9 yılda ilk günkü enerjimiz ve heyecanımızla hizmet ettik. Samandağ’ımıza kazandıracağımız hizmetler için, daha aydınlık bir gelecek hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz." Dedi. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü kendilerine bağlı ekiplerin yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Verilen bilgilerde şu ifadelere yer verildi “Cemal Gürsel Mahallesi kanal yolunda parke kaplama çalışması gerçekleştirildi. Cemal Gürsel mahallesi 107.sokak ve yokuş sokak’ta yol stabilize ve yol kaplama çalışmalarına hazırlık, alt malzeme serme çalışması gerçekleştirildi. Değirmen başı mahallesi Yıldız Sokak’ta yol kaplama çalışması, Meydan mahallesin yol kaplama çalışması, Çanak oluk mahallesinde yol kaplama çalışması, bozulan mezarlık yolu sökülüp onarım çalışması gerçekleştirildi. Koyunoğlu Mahallesi yol tesviye ve parke kaplama çalışması gerçekleştirildi. Çamlık yolunda yol onarım ve bakım çalışması gerçekleştirildi. Cemal gürsel mahallesi yeni kilise civarında silindir çalışması ve yol stabilize çalışması yapıldı. Ayrıca Uzunbağ, Fidanlı, Yeni Mahalle, Tekebaşı, Tomruksuyu, Cumhuriyet, Deniz mahallelerinde yol düzenleme çalışması, stabilize işlemi yapıldı.”

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

51.048 kişidir.