" /> " />
Image
13.06.2019 / 10:06 Okunma Sayısı: 333

Kültür Lisesi’nden "Bir Soru Fark Yaratır " Semineri

Eğitim ve öğretimdeki başarısı ile kendini kanıtlayan Kültür Temel Lisesi öğrencileri hafta sonu yapılacak olan TYT ve AYT sınavları öncesi yeni nesil soruların pratik çözümlerinin ele alındığı "Bir Soru Fark Yaratır " seminerine katıldılar.
Kültür Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Girişken,Okul Müdür Yardımcısı İbrahim Bayırlıoğlu rehberlik uzmanı Canberk Alhas ve sınava girecek olan tüm öğrencilerin katıldığı seminerde son tekrar tüyolar yapıldı.
Meclis Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan "Bir Soru Fark Yaratır " Seminerinde Yayın Denizi, Çap Yayınları, Apotemi Yayınları, Hız Yayınları ve Acil Yayınlarının birbirinden başarılı yazarları TYT ve AYT sınavına girecek olan öğrencilere faydalı bilgilendirmeler yaptılar.
"Bir Soru Fark Yaratır " seminerini oldukça faydalı bulduğunu ifade eden Kültür Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Girişken, Hafta sonu sınava girecek olan tüm öğrencileri ile birlikte katılım gösterdikleri seminerin amacına ulaştığını belirterek seminerin gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve faydalı bilgileri öğrenciler ile paylaşan yazarlara teşekkür ederek hafta sonu sınava girecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

92.102 kişidir.