Image
10.10.2018 / 09:36 Okunma Sayısı: 374

PAZARCI ESNAFI MEMNUNİYETİNİ DİLE GETİRDİ

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde geçen yıl Temmuz ayı itibarıyla hizmete giren Samandağ pazarı 7.100 m2 lik alanıyla kapalı ve açık bölümleriyle vatandaşların ihtiyacına yönelik içindeki birimleri ile Samandağ halkına hizmet vermeye devam ediyor.
Samandağ Pazarında ticaret yapan esnaflar, Samandağ Belediyesi tarafından kurulan pazarda modern koşullara kavuşmanın sevincini yaşadıklarını ifade ettiler.
Bir yılı aşkın bir süredir yeni kurulan Samandağ pazarında satış yaptıklarını eski Pazar yeri ile karşılaştırıldığında çok büyük bir fak olduğunu, ayrıca yeni Pazar yerinin hizmete girmesi ile beraber yazın sıcaktan ve tozdan, kışın ise yağmur ve çamurdan kurtulduklarını belirttiler. Ayrıca tuvalet ihtiyacı ve aydınlatma sorunu gibi birçok ihtiyacın giderildiği bir alan olduğunu dile getirdiler.
Pazarcı esnafı bu hizmetlerinden dolayı Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e teşekkür ettiler.
Pazarcı esnafı enflasyon ve pahalılıktan şikayet ederek Türkiye ekonomisinin kötü gidişatının kendilerini olumsuz etkilediğini bu anlamda mağdur olduklarını belirttiler. Vatandaşa yansıyan yaşam zorluklarının kendilerine de yansıdığını ve bunun satışlara etki ettiğini ifade ettiler.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

83.172 kişidir.