Image
25.09.2018 / 09:42 Okunma Sayısı: 3370

SAMANDAĞSPOR:4 - DEFNESPOR:2

Samandağspor A takımı geçtiğimiz hafta karşılaştığı Defne-2013 takımını ikinci yarıda attığı gollerle 4-2 yendi.
Maçla ilgili görüşlerini aktaran Samandağspor Kulüp Başkanı Yusuf Yatkın “İlk 18 kadromuzda 16 yaşında 2 futbolcumuz,17 yaşında 5 futbolcumuz ve 18 yaşında 2 futbolcumuz var. Yaş ortalaması Hatay'ın en genç takımı olmamızla ayrıca gurur duyuyoruz. Samandağspor harikalar yaratmaya devam ediyor.” Dedi.
Bu konuda yorumlarını aldığımız 2.Başkan Sedat Köksal “İlk önce galibiyetten ötürü futbolcularımızı, Teknik direktör Yusuf Işık ve Antrenörümüz Özgür Doğru'yu tebrik ediyorum.
Ayrıca ilk 2 golü atan 17 yaşındaki futbolcumuz Hüseyin Gündüz'ü gözlerinden öpüyorum. Diğer 2 golümüzü atan Süleyman Şeb' i kutluyorum. Bunun yanında U-19 kategorimiz Ekincispor' u 5-2, U-15 kategorimiz Defne' yi 7-0 yenerek her kategoride şampiyonluğun en büyük adayının Samandağspor olduğunu göstermiştir.
3 yıldır Samandağspor' u takip ediyorum. Sonunda vicdanen bu kadar emeğe ve gençlere destek çıkmam gerektiğini düşündüm.
Bu aileye katıldığım için çok mutluyum. Her biri birbirinden değerli olan başkan, yönetim, hocalarımız ve personelimize, ayrıca maçtan önce futbolculara kahvaltı veren Vejdi Aştah' a desteklerinden ve duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

92.090 kişidir.