Image
27.07.2018 / 09:13 Okunma Sayısı: 2593

SAMANDAĞSPOR YENİ SEZONA HIRSLI BİR ŞEKİLDE HAZIRLANIYOR

Geçen yıl Hatay süper amatör ligte grup şampiyon olan başarılı temsilcimiz Samandağspor, yeni sezon hazırlıklarına başladı.
Teknik direktör Yusuf Işık önderliğinde hazırlıklarına başlayan Samandağ sporlu futbolcuların, çalışmalarda çok hırslı ve morallerinin üst seviyede oldukları gözlemlendi.
Yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili açıklamda bulunan Samandağspor Kulüp Başkanı Yusuf Yatkın “ Samandağspor halka mal olmuş bir takımdır. 300 genç sporcuya hizmet ediyoruz ve Hatay’ın en iyi altyapısına sahip takımlardan biriyiz. Amacımız Samandağın hak ettiği Bal Ligine hattâ 3.lige çıkmaktır. “ dedi. Başkan Yatkın, ayrıca, takımın bu sezon 9 kategoride Hatay’daki bütün kategorilere yani U-11,U-12,U-13,U-14,U-15,U-16,U-17,U-19 ve Süper Amatörde mücadele edeceklerini ve bu sayının 300 sporcu olduğunu belirterek takımın giderek daha da büyüdüyünü bununla beraber malzeme ihtiyacının arttığını (forma- eşofman ve krampon) bu yüzden samandağına gönül vermiş, bu gençleri düşünen herkesin takıma sponsor olabileceğini belirtti.
Sponsor olanların reklamını farklı kategorilerinde, formalarında ve eşofmanlarda reklamını yapabilme imkanı yakalayabileceklerini,sponsor olmak isteyen herkese kapılarının açık olduğunu belirtti.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

92.113 kişidir.