Image
18.06.2018 / 09:03 Okunma Sayısı: 2353

SUDAN: AMACIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINI İLÇEMİZE GETİRMEKTİR

Futbol fedarasyonu tarafından ilçemize bir görev daha verildi.
Futbol fedarasyonu 4 merkezde oynanacak U-17 futbol 2.kademe bölge Şampiyonasının ilçemizde yapılması kararı aldı.17 - 20 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olanTurnuvaya Malatya Telekom Spor , Mersin Akdeniz Bld.Spor , Seyhan Belediye Spor, Diyarbakır Ergani Spor, Elazığ İl Özel İdare Spor, Konya Kartallar Spor takımları katılacak.
Turnuva sonunda bölgelerinde 1.olan 4 takım Türkiye Şampiyonasında karşı karşıya gelecek 10- 13 Haziran tarihleri arasında aynı kategorinin 1.Kademe karşılaşmalarıda ilcelimizde yapılmıştı.
Bu konuyla ilgili açıklama yapan ilçe spor müdürü Oğuzhan Sudan, böyle önemli bir görevin 10 gün içerisinde 2.kez ilçemize verilmesinin çok sevindirici olduğunu belirtti. İlçemizin tanıtımı için büyük öneme sahip böyle sportif faaliyetlere her zaman hazır olduklarını belirten ve bu organizasyonları en iyi şekilde sevk ve idare edeceklerini belirten İlçe Spor Müdürü Oğuzhan Sudan “Samandağ’ın tanıtımını ve misafir perverliğini ilçemize gelecek olan tüm kulüplerimize göstereceğiz, amacımız Türkiye Şampiyonasını İlçemize getirmektir” dedi.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

92.091 kişidir.