Image
03.07.2018 / 08:55 Okunma Sayısı: 2562

TENİSTE İKİ KUPA HAYDAR CEM GÖKPINAR’ IN

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı tenisçilerinden Haydar Cem Gökpınar, bir turnuvayı daha şampiyonlukla tamamlayarak adını zirveye yazdırdı.
Türkiye Tenis Federasyonu, Arsuz Belediyesi ve Arsuz River Club tarafından Arsuz’da düzenlenen Türkiye 12 Yaş Yaz Tenis Turnuvası’nda rakiplerini saf dışı bırakan genç tenisçi Haydar Cem Gökpınar, tek ve çift erkeklerde şampiyon oldu.
27 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen turnuvada iki kupayı birden kaldıran Haydar Cem, Hatay’a büyük gurur yaşattı.
Oyuncusunun başarısıyla büyük mutluluk yaşadığını belirten takım antrenörü Mehmet Doğan, turnuva sonrası elde ettikleri şampiyonluklarla ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Disiplinli ve özverili çalışmalar neticesinde turnuvayı çifte kupayla taçlandırmanın gururunu yaşadıklarını belirten Doğan, “Her geçen gün artan başarı grafiğimizle geleceğe umutla bakıyoruz. Kendi şehrimizde bu şampiyonlukları yaşamak bizi daha da mutlu etti. Oyuncumuzun ve kulübümüzün elde ettiği başarılarda büyük pay sahibi olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve kulüp başkanımız Prof. Dr. Mehmet Maden’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

92.106 kişidir.