Image
14.03.2019 / 09:36 Okunma Sayısı: 575

YAYMAN: ÇEVLİK- ARSUZ YOLUNDA ÇALIŞMALAR RESMEN BAŞLAMIŞTIR

Hatay Ak Parti Milletvekili Hüseyin Yayman Çevlik - Arsuz yolundaki çalışmalar hakkında açıklama yaptı.
Milletvekili Yayman, açıklamasında “Hatırlanacağı üzere bir süre önce; Çevlik-Arsuz yolu üzeri tespit çalışmalarını inceleyip sürecin hemen başlatılması için Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile görüşmüş, mevcut durumun iyileştirilmesi yönünde atılacak her adımı desteklediğimizi dile getirmiştik. Çevlik- Arsuz yolunun gelişmesi konusunda mesai harcamaya verilen büyük önem sonunda Samandağ'a hizmet olarak mutluluk yaşattı.
Çevlik-Arsuz yolunda iş makineleri ve çalışmalar resmen başlamış bulunmaktadır. Eskisinden çok farklı yepyeni ve özellikle hak ettiği görünüme ve değere sahip olacak Çevlik ve Çevlik Arsuz yolunun siz Sayın Samandağ halkımıza hayırlı olmasını diliyor, en güzel şekilde, en ince ayrıntısına kadar Samandağ’a verilecek her türlü hizmetin destekçisi olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Bakanlıklarımız ile devamlı istişare halindeyiz. Ve Samandağ’ı layık olduğu yere getirmek bizim için çok anlamlı ve çok büyük mutluluktur.” ifadelerine yer verdi.
Konu ile ilgili açıklama yapan İlçe Başkanı Selahaddin Yeter “Çevlik - Arsuz yolu çalışmalarımız başlamıştır, Samandağ’ımıza hayırlı olsun. Yapacağımız hizmetler var Samandağ her şeyin en iyisini hak ediyor Ve değerine Değer katılması lazım olan bir ilçemiz. Birimlerimiz ile ortak hedefler içinde çalışmaktayız. İlçemizin kalkınması için buradayız ve el birliği ile Samandağ’ı daha ileri götürme arzusundayız. Samandağ’ın kalkınması ve ihtiyacı olan her türlü hizmetlerin getirilmesi adına bakanlıklar ile temas halinde olduğumuzu bir kez daha vurgulamak isterim.” dedi.

 

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

83.172 kişidir.